Nerekomenduoju psichologės Ramunės Murauskienės

Labai šališka, neobjektyvi, negražiai nuolat viešai kalba apie abu savo buvusius sutuoktinius-vaikų tėvus. Bjauru, kad viešina tėvo ir vaikų tarpusavio reikalus, nors vaikai nepilnamečiai ir dar negali pareikšti savo nuomonės, ar nori, kad jų su tėvu santykius motina visaip eskaluotų. Apskritai, šituo dalyku turėtų pasidomėti vaikų teisės. Kol kas tai tik įspėjimas.

+19
0
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Aušrys pakomentavo:

    Net jei ir kalba uždarose grupėse, tačiau taivisgi yra žiniasklaida, medija, kurioje dalyvauja gausiai svetimi jos vaikams žmonės.

  2. Dominyka pakomentavo:

    Šiaip tikrai žemas lygis viešai prisipažinti, kad naudoja vibratorius, kad pasitenkina besimankštindama. Nu, bet jos reikalas, gal ji kaip tik mano, kad čia reklamą darosi, nes pati guodėsi, kad gyvena nuomojamame bute, kad skursta. Gal galvoja, kad taip išgarsės.

  3. Želsva-želva pakomentavo:

    Labiausiai gaila moterų, kurios ja įtiki. Mano galva, ji moterims pripučia, kad negali būti meilės vyrui, kad gali būti tik sausas (xe-ki-ki) išskaičiavimas. Ragina moteris būti solidariomis viena su kita ir apkalbinėti savo vyrus, mesti juos. Dar pas ją ryškėja homoseksualus pigmalionizmas, ji fb įdėjo gražios moters siulptūros nuotrauką ir kliedėjo, kad jos nooori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.