Nusivyliau Forumas pagalbos.

Kreipiausi pagalbos į Forumas pagalbos, el. p. forumapa@gmail.com Sutarus dėl pagalbos ir apmokėjus (gavėjas Asta Butkiene) reikiamą sumą atsiuntė darbą greičiausiai nukopijuotą iš interneto. Nepasivargino net metų pakeisti. Jau nekalbant apie konkrečias užduotis kurias reikėjo atlikti.
Į prašymus pataisyti darbą nereaguoja.
AFERISTAI pasisaugokit visi.

+2
-19
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Gražina pakomentavo:

  Cha ir Mykolas didieji komentatoriai patys jus išgalvoti. Atsidarykit Paslaugos.lt Kūrybinè pagalba su diplominiais ir rašto darbais. Gausit „puiku“ darbą. O jūsų toks darbas ginti aferistus ir vagis?

 2. Gražina pakomentavo:

  Pirmiausia aš tau ne teta Gražke snargly. Galėčiau pateikti visus įrodymus kokį darbą gavau, bet źiūriu čia puolami visi kurie parašo skundą dėl blogai atliktų rašto darbų.
  Kam iš tikrųjų aktualu tas bus atsargesnis kreipdamasis į tokius rašytojus kaip forumapa@gmail.com

 3. Gražinai pakomentavo:

  O tavo darbas kurti feikinius skundus? Tik, kad už tą darbą jums niekas nemoka, numeta čeburėką, kaip kokiems lenciūginiams šunims ir lojat už jį. Įrodymus jau čia ne vienas pateikinėjo ir ne vienas sakė, kad jau rašys pareiškimą 😀 😀 D Kur tie pareiškimai, kur tie pseudo įrodymai? Kuriam čia laikotarpiui ta jūsų nuomonės formavimo kampanija numatyta? 😀 Labai jau tuščius važtaraščius pateiksit ataskaitoje 😀 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.