Nusivyliau Forumas pagalbos.

Kreipiausi pagalbos į Forumas pagalbos, el. p. forumapa@gmail.com Sutarus dėl pagalbos ir apmokėjus (gavėjas Asta Butkiene) reikiamą sumą atsiuntė darbą greičiausiai nukopijuotą iš interneto. Nepasivargino net metų pakeisti. Jau nekalbant apie konkrečias užduotis kurias reikėjo atlikti.
Į prašymus pataisyti darbą nereaguoja.
AFERISTAI pasisaugokit visi.

+2
-19
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Mykolas pakomentavo:

  Išgalvoti kontaktai.

 2. Cha pakomentavo:

  Studentų atstovybės toliau siaučia, dirbtinai kuria skundų gausą ir taip tikisi atgrasyti studentus nuo kreipimosi į konsultantus. Patys studentai pasakojo, kad tie durneliai spuoguoti sako : “pagal internetą pagalbininkai yra aferistai, nes daug skundų”. Patys “kovotojai” neva tai “už akademinį sąžiningumą” ir prirašo išgalvotų skundų. Kad ir šis skundas su išgalvotais kontaktais. Tokio “forumas” net nėra.

 3. Gražina pakomentavo:

  Cha ir Mykolas didieji komentatoriai patys jus išgalvoti. Atsidarykit Paslaugos.lt Kūrybinè pagalba su diplominiais ir rašto darbais. Gausit “puiku” darbą. O jūsų toks darbas ginti aferistus ir vagis?

 4. Tetai Gražkei pakomentavo:

  Nei tu kreipeisi, nei gavai kokį nors darbą – gerą ar blogą. Patys konferencijų, seminarų ir posėdžių metu mokinate studentų atstovus “išnaudoti platformas”, pasitelkti papiginius ar net visai nemokamus influenceriukus įkakotojus tam, kad būtų destabilizuota mokslo darbų konsultantų rinka. Be to, patys kuriate visokias feikines paskyras. Todėl ir yra patariama studentams kreiptis į tuos konsultantus, kurie registruoti seniau nei 2019 metų gruodis (būtent tada prasidėjo masinis studentų atstovybių narių siautėjimas).

 5. Gražina pakomentavo:

  Pirmiausia aš tau ne teta Gražke snargly. Galėčiau pateikti visus įrodymus kokį darbą gavau, bet źiūriu čia puolami visi kurie parašo skundą dėl blogai atliktų rašto darbų.
  Kam iš tikrųjų aktualu tas bus atsargesnis kreipdamasis į tokius rašytojus kaip forumapa@gmail.com

 6. tetai Gražkei pakomentavo:

  Nesisnagrliuok, višta. Jau susipainiojai į ką kreipeisi, ar į kūrybinę pagalbą, ar į negzistuojantį forumpa. Siunti, kad jūsų socialinė kampanija prieš mokslo darbų konsultantus buvo atskleista? Nervas ima, nes manėte, kad ten jūs visi ištobulinote visas susidorojimo metodikas, ar ne? Kai kas jau buvo pagautas už kvailus rašinėjimus ir problemų turi, va taip, teta Gražke 🙂

 7. Gražinai pakomentavo:

  O tavo darbas kurti feikinius skundus? Tik, kad už tą darbą jums niekas nemoka, numeta čeburėką, kaip kokiems lenciūginiams šunims ir lojat už jį. Įrodymus jau čia ne vienas pateikinėjo ir ne vienas sakė, kad jau rašys pareiškimą 😀 😀 D Kur tie pareiškimai, kur tie pseudo įrodymai? Kuriam čia laikotarpiui ta jūsų nuomonės formavimo kampanija numatyta? 😀 Labai jau tuščius važtaraščius pateiksit ataskaitoje 😀 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.