Pagirimas

Nu nežinau dirbau nebuvo jokių problemų dėl mokėjimų kiek sutarem tiek ir sumokėjo. Labai tvarkingas darbdavys mėksta kad technika būtų tvarkinga ką reikia viską tuoj pristato. gal mes prasilenkiam bet aš neturiu nusiskunfimu

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti