SIEGEL ATSILIEPIMAI

Rekvizitų puslapyje tiek nepatenkintų klientų rašė dėl jos prekių, o dabar pist ir išjungė visus. Ar ten buvo netiesa ar Siegel slepia klientų nuomonę? Pati nežinau tačiau mačiau kad buvo daug neigiamų įvertinimų ir atrodo neteisinga jeigu ji tyčia paslėpė vien dėl savo naudos ir neleidžia klientams sužinoti tiesos.

+16
-1
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Doras pakomentavo:

  Rekvizitų puslapyje daug kas, pvz, konkurentai ar priešai, prirašinėja teisybės neatitinkančių dakykų, todėl teismo nurodymu info hūna pašalinama.

 2. Juokiuosi pakomentavo:

  DORAS.. 😁 Kokio dar teismo? Visai išprotėjai, Lauri 😁😁😁

 3. As pakomentavo:

  Kaip dziugu, kad kazkas sukure si puslapi, nes buvo labai nesazininga, kad ji sukciauja nepraleisdama teisingu, tai yra neigiamu komentaru savo puslapyje, ir dar pasalino juos is rekvizitu, nukreipdama i savo svetaines savo pacios prirasytus teigiamus atsiliepimus, kad apgaut klientus! Ir is viso nesuprantu zmoniu perkanciu is jos uz 30 euru kiniskus 2 euru vertes paciu pigiausiu tiekeju su kreivom etiketem kvepalus! Ir kokio reikia buti proto, kad aplamai kazka is jos pirkt? Juk ji lobsta tokiu kvailiu saskaita.

 4. zjb pakomentavo:

  ne teismai nurodo trinti, o apsišikę verslininkai ir darbdaviai grasina teismais rekvizitų puslapio savininkui, tai tas ir trina, net ir teisingus (bet neigiamus) atsiliepimus trina,….. bet vis tiek geriausias puslapis buvo http://www.skundailt.lt, aišku su juo irgi susidorojo visokie susikompromitavę Lietuvos verslininkai, darbdaviai ir kiti padugnės, nes jie sprogo iš pykčio kai visi rašė neigiamą teisybę apie juos

 5. zjb pakomentavo:

  gal net ir pinigus moka rekvizitų puslapio savininkui, kad tas ištrintų neigiamus atsiliepimus, pilnai tikiu, nes mano daugumą atsiliepimų ištrynė… bet taip yra pažeidžiamas LR Konstitucijos 25 str. ” laisvė skleisti teisingą informaciją”, dėl to mes irgi galim kreiptis į rekvizitus.lt arba į teismą kad būtų vėl patalpinti visi ištrinti ir atitinkantys teisybę komentarai

 6. As pakomentavo:

  Cia net ne laisves skleisti info pazeidimas, o akivaizdus sukciavimas, vartotoju apgaudinejimas ir mulkinimas! Cia Siegel reikia nuteisti ir pasodinti uz sia afera! As nesuprantu kur ziuri instancijos? Kur jus matet, kad butu slepiami vartotoju atsiliepimai? Pvz. uzsisakius prekes is Aliexpress ar nakvyne per Booking.com pacios svetaines praso rasyt atsiliepima, tokiu budu vykdoma sazininga rinka, vartotojas zino ko jam tiketis. O Siegel gryna aferiste!!! Pas ja tikrai nera jokios meiles klientams kaip ji deklaruoja ir parduotuve sukurta ne padekot, o apgaut, ir neteisetai, apgaules budu pralobti is zmoniu! Kur jus matete kad keliu euru pyragas butu pardavinejamas uz 30 euru, o sampunas uz 60??? Ir dar negalima palikt atsiliepimo, gauti atsakymo i laiska, gauni ne ta ar ne tos spalvos preke, su kreivom etiketem ar pasenusia, padirbta, pvz. kaip su Atelier pudrom, kur gamintojas rase kad tai ne jo preke ir irodymai buvo patalpinti i rekvizitus, taip pat slepiama gaminiu kilme Kinija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.