VU SA

Šitie čeburėkiniai galadrancai vėl siautėja. Daro melagingus skambučius, o jų feikai yra perprantami per 3 minutes pagal mažiausiai 5 feikinio skambučio požymius. Kai iš ten skambina, būtinai šituos klaidinkite, nes renka info. Kuo labiau suklaidinsite, tuo sunkesnis bus jų barterinio čeburėko uždarbis.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Taigi pakomentavo:

  Ką jie išvis čia gali rinkti šitie svieto lygintojai. Studenrai turi teisę pirkti konsultacijas, privačias pamokas, knygas, konspektus ir taip taip studijų darbus. Tik negali pateikti kaip savo. Tik tiek.

 2. Smokie pakomentavo:

  Šiandien pakliuvo viena samdyta galadrancė, turiu foto, balso pavyzdį, vardą, abi pavardes ir net adresą. Kataloge ji puikuojasi 666-uoju numeriu 🙂 Ir dar viena gera naujiena. Daug komentuoti negaliu, nes vyksta ikiteisminis tyrimas, pasakysiu tik tiek, kad vienai galadrancei čeburėkinei vakar ir pradėtas ikiteisminis 🙂 mano atstovas puikiai ją pričiupo 🙂

 3. Uhahahaaaaaa pakomentavo:

  Šita pakliuvusi persistengė lyginti svietą uhahahhaaaaaaa

 4. Kaip drystate? pakomentavo:

  Nieko blogo ji nepadare,prisikabino del nieko.Neturite ka veikti,geriau rasykite tuos savo darbelius,o ne zmogui givenima gadinkit.Pagalvokite gerai kelis kartus.

 5. DrYYYstantiems pakomentavo:

  O jūs kaip drįstate skambinėti vėlai vakare ir „atsiprašinėti“. Atsiprašymai nepadės. Jei atlyginsite moralinę žalą, jei su smulkmenomis ir pavardėmis pateiksite kas konkrečiai pasamdė, ką sakė, ką liepė daryti, kaip viską aiškino, tada pagalvosiu ar priimti atsiprašymą.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti