VU SA. Visų mokslo darbų konsultantų dėmesiui

Aktyviai renka VUSA duomenis apie mokslo darbų konsultantus, nes sumąstė padaryti teorą, įskųsti, priduoti, susidoroti. Kol žmogus nedavė avanso ir tokiu būdu neįrodė, jog yra klientas, neskubėkite atskleisti savo duomenų. Juolab, kad to reikalauja darbo su konfidencialia informacija principai. Būkite aktyvūs, dėliokite savo skelbimus. Taip pat skleiskite žinią apie studentų atstovybių veikas.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
  1. Pavlikai Marozovai pakomentavo:

    Bukesnių kenkėjų niekur neteko matyti.

  2. Taigi pakomentavo:

    Pasidomėkite tokia istorine „asmenybe“ kaip Pavelas Trofimovič Morozovas, daug kas taps aišku. Tai žmogus, kuris įskundinėjo savus iš fanatizmo. Lygiai taip pat elgiasi ir šitie. Skundžia savus: savo grupiokus, kursiokus, dėstytojus. Prašo kšknisti ir įskųsti tuos dėstytojus, kurie nepuoselėja utrakairuoliškų vertybių. Prie ruskio šitiems būtų rojus.

  3. AA pakomentavo:

    Viena Smaukaliuko ir jo grupuotės narių draugė influencerė bando maskuotis „kovodama“ su mokslo darbų konsultantais, netgi FB ir panašias paskyras prieš keletą dienų išsitrynė arba užsidengė laikinai, kad neprisiduotų. Čia jai ne plaukus vaškuoti. Prisidavė visu gražumu. Žiopli yra, nes suka galvas, kur, kaip ir kada išsidavė. O gal čia kas nors prieina prie asmens duomenų, bauginasi. Ne, tiesiog reikia smegenis naudoti pagal paskirtį, ir viskas tampa aišku. Ne taip, kaip šiems, kurie tūpi.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti