VU SA

VUSA ir kitos panasios klikos, pvz, AET, tikrai smeizia korepetitorius, yra netgi rasytiniu ir vaizdo iraso irodymu. Melagingai teigia, kad studentas „gali patekti i tam tikra santazo zona“. Taip nera ir nebuvo negirdejau nei pas viena konsultanta. Cia issigalvojimas, kad padaryti poveiki studento apsisprendimui mokytis papildomai ir kad butu lygiava.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. IZmogoms pakomentavo:

  Pagal lygiavos sekretoriato “formuotoju” nuomone Dar galima priimti rezoliucija, jog visi stojantys butu vienodo pimpio ilgio ir krutines dydzio. Nes gali kilti stresas, kompleksai, dideja depresijos rizika, kai pas visu dydziai skirtingi. Argi nediskriminacija, orumo izeidimas?

 2. Žmogos pakomentavo:

  Ištrynė komentarus 😀 Reikia pasikartoti. Argumentuotai diskutuoti diskusijoje, tai ne skleisti lygiavos tiesas tv3 portalui. Studentų atstovybė reikalauja bendrų tualetų. Ir tai vyksta akademinėje bendruomenėje, tai yra svarbiausi darbai šios atstovybės. Dar sausio 12 dieną savo FB didžiuojasi, kad jų reikalavimu buvo grąžintas dėstytojų vertinimas. Tai jau ne dėstytojai, o studentai vertina dėstytojus? Dar bauginama, kad dėstytojų testacijoje bus atsižvelgiama į vertinimo rezultatus. Čia yra baisu, iki kokio lygio nuleisti dėstytojai?

 3. Unitazų atstovai pakomentavo:

  Tame apčiame tv3 portale reikalaujama, jog į studentus būtų kreipiamasi žmogai, nes jeigu kreipiamasi kitaip, sukeliamas stresas, jog išskiriama lytis 😀 Todėl ir bendrų tualetų reikia, kad visi vieni prieš kitus galėtų maskatuotis pimpiais ir pūtkom, o sekretoriato žmogos galėtų slaptais žvilgtelėjimais įvertinti dydžius prie pisuarų, o paskui reikalauti lygiavos, kad visų būtų vienodi dydžiai, nes turi būti lygiava, kad nekeltų niekam kompleksų ir stresų. Kaip kitaip šitą marazmą akademinėje bendruomenėje galima interpretuoti?

 4. Ane ane pakomentavo:

  Ar ji pati bent suprato, ką norėjo pasakyti? Vieną minutę kalba apie raumenų auginimą, ane, o tada iš karto apie tai, jog klientas pabėgs, verslininkas atleis, ane.. Tai apie ką čia diskusija? Žmogiškųjų išteklių valdymą, klientų politikos valdymą, fizinio aktyvumo naudą ir poveikį raumenų sistemai?

 5. Klausimas pakomentavo:

  Jei VU SA klounai (-ės) reikalauja bendrų tualetų, tai koeėl nori, kad žodis žmogus būtų išskaidytas į žmogus ir žmoga? Iš kur tokie sąmonės šuoliai? Iš kur tokie loginiai prieštaravimai? Mano nuomone, į šią įstaigą pateko kažkas sergantis (-i) šizofrenija jr atsivedė keletą savo palatos draugų. Kartu įstojo. Nieko blogo, neįgalieji turi turėti galimybę integruotis į visuomenę, bet likę visuomenės nariai neturėtų šokti pagal šizofrenišką elgseną.

 6. Zmogams pakomentavo:

  Taip, neigalieji turi teise mokytis kartu su kitais, bendrai integruotis. Ir tai yra sveikintina, ir palaikytina, bet negali neadekvacios, issigimusios lygiavos idejos tapti dominuojanciomis temomis, lozungais, negali vyrai ir moterys pradeti kazkaip gedytis, nejaukiai jaustis, kad neina y bendra tualeta, bijoti kreiptis y vyra vyru, y motery moterimi, nes juos apsauks diskriminacijos skleidejais.

 7. Nezmogos pakomentavo:

  Jau net pasaulio zymus zmones pradejo apie tai viesai kalbeti, jog tai tampa nebenormalu. Adele per Brit apdovanojimus pabreze, jog jai patinka buti moterim ir jai nereikia situ lygiavos nesamoniu. Ar sitie dabar lieps drausti Adeles dainas? Spears didziuojasi, jog uz jos stovi stiprus vyras ir jauciasi tikra moterimi… Tai dabar sita lygiavos salininkai apskelbs tikrai isprotejusia ir neadekvacia, nes nenori buti zmoga?

 8. Raumuo pakomentavo:

  Papasakosiu, kaip šitie VUSA ir panašūs niekadėjai „AUGINA RAUMENĮ“ ir „FORMUOJA ‘SĄ-INĖS’ VINGIUS“. Šie žodžiai atkartojami iš komentaruose aprašyto juokingo nusišnekėtojų seminaro. Taigi mažiausiai kartą per dieną paskambina mokslo darbų konsultantui ir pasako kokią nors temą ne iš tos srities, kurioje dirba konsultantas, pavyzdžiui, filosofo, teisininko klausia apie gyvulininkystę ar inžineriją, matematiką ar fiziką 🙂 Maniau, kad nori patikrinti, ar veikia telefonas, ar konsultantas „vis dar“ dirba. Iš tiesų jie pasikartojančiais veiksmais nori „patreniruoti nerimo raumenį“. Apie tai išsidavė ir viena glušė kalbėdama su konsultantu. Plius nori oadaryti telefono numerių gausą, kad konsultantui būtų sunkiau atsekti banditus. Nors patys nesupranta, kad taip kaip tik lengviau, nes yra sąsajos tarp numerių turėtojų 😀

 9. Vasario 22 d. pakomentavo:

  Vasario 22 d. šitie niekdariai pateikinės ir aptarinės savo „veiklos“ ataskaitą. Tikėtina, kad šiomis dienomis siautės.

 10. Tadas G. pakomentavo:

  apie situos liauliukus reikia parasyti visos salies mastu straipsni i respublikinius portalus, nes cia ne visi pasklaito. laukit.

 11. Art pakomentavo:

  Jau senokai stebiu diskusijas apie atstovybes. Pritariu kiekvienam parašytam žodžiui. Pažystu VU Tf SA asmeniškai, Anisimenką taip pat, puikiai supratau apie ką kalbama. Tikrai baisi ideologija. Kai baigsiu, susisieksiu su konsultantais ir viską papasakosiu, ką ši atstovybė veikia, ką kalba, ką daro, kokie planai. Magistrantūrą rinksiuosi kitame universitete, tikrai ne čia.

 12. "Formuoja nuomonę" pakomentavo:

  Šitie baisiai į isteriją puolę šią savaitę. Nesitvartydami pradeda isterikuoti, griežtu tonu reikalauti atsakymų, kai pasakai, jog tam tikroje srityje neteiki konsultacijų, tada prasideda auklėjimai, isterinis informacijos reikalavimas: gerai, o kiek laiko užtruktų tokia konsultacija, kiek ji kainuotų. Nesileidžiant į detales tada prasideda skambučių atakos po 2-3 kartus iš eilės, atskambinus, besikalatojanti „formuotoja“ auklėja ir formuoja nuomonę, jog ji jau susirdao kitą konsultantą (per kelias minutes) ir reikia iš karto atsiliepti jeigu yra skambinama, kokia čia komunikacija 😀 😀 Tokia komunikacija, kad negalėtumėt rinkti informacijos ir „formuoti nuomonės“ su savo patarėjais ir čeburėko uždarbis jums nebūtų toks lengvas 😀

 13. Smauk pakomentavo:

  Taigi vasario 22 d. pristatinės savo nevykusią ataskaitą, todėl ir siaučia.

 14. To td pakomentavo:

  Niekas čia apie studentus nerašo. Nereikia studentų tapatinti su studentų atstovybėmis, kurios organizuoja balius baruose, kuriuose alus ir čeburėkai pardavinėjami nukainotai dėl jų pasibaigusio galiojimo, sienomis lipa tarakonai, nes nu tipo „kreizova yra sėdėti skylėje“ ir išskirtinai juokingas, niekam tikusias konferencijas, kuriose dalyvauja „dalyviai“, kurie skaitytami nuo popiertgalio patys nieko nesupranta, ką jie ten kalba, ir ką iš viso ten veikia arba nesurezga elementaraus sakinio, todėl dėl nesugebėjimo suregzti sakinio, pridengia tuštumą kartojimais ane ane, aaaa, mmmm, ooooooo, beeee, tada iš paskos anie, kaip kokiam komunistinės partijos susirinkime pradeda baubti tą patį ane ane, aaaa. Dauguma studentų net nežino, kur yra tos „studentų atstovybės“ ir ką jos iš viso veikia, todėl net nesidomi tokiomis pseudo atstovybėmis

 15. Aha aha pakomentavo:

  Jų tos konferencijos aktyvios ir veiksmingos tiek pat, kiek ir jų paklodiniai įrašai FB. Surašo ilgiausią paklodę apie kažkokią lygiavą, jos siekiamybes, o reakcijų būna daugiausiai 20-30 iš to aktyviausio lygiavos rato. Vaizduoja kažkokį apsiskaitymą, protingumą, bet taip ir neišlenda iš tos savo FB burbulo sienos su keliais pasekėjais, o kai reikia gyvai pristatysi savo mintis, tuomet net iš popiertgalio neišlemena to, ką pasirašo

 16. Niuansai dėl bendrų užklausų pakomentavo:

  Kaip atpažinti, kad per paslaugoslt bendrą užklausą atsiuntė „kovotojas už akademišką sąžiningumą“? Požymiai: nurodyta išgalvota arba tikra „kovotojo“ arba jo pasamdyto žmogaus pavardė, nurodytas įtartinai mažas biudžetas, pvz, 700 ar 800 j visą studento parengimą metų, pusmečio ar kelių mėnesių bėgyje kai realios kainos yra vidutiniškai apie 2500 – 3500 bet gali būti ir kur kas didesnės; užklausa išsiųsta ne viena, gauna keletą iš eilės panašių: atsakius užklausą su nuoroda į telefoną, jokio skambučio nebūna. Bet geriau neatrašinėti, nurodote savo telefoną ir tegul skambina. Jeigu sykį atrašius ir pasakius, kad skambintų, neskambina, vadinasi, ne paslaugų reikia, o pabendravimo su jumis raštu, kad būtų lengviau vykdyti pavestą „formavimą“, „kovojimą“ ir „duomenų rinkimą“.

 17. Skambutis pakomentavo:

  Realūs studentai visada paskambina, kai nurodai, jog dėl informacijos reikia skambintis. Ir dauguma pirmiau skambina, o parašantys realūs studentai visada patys yra patenkinti, jog galima bendrauti telefonu tiesiogiai. Realūs studentai, tai ne čeburėkiniai feisbukiniai postų lygiavos nešėjai. O šitie kadangi nemoka kalbėti, jau mato, kad yra atsekami jų balsai, telefonų numeriai, yra išjuokiami reikalauja bendrauti paštu ir „formuoja nuomonę“, jog dabar toks yra „šiuolaikinis madingas“ bendravimo metodas, skambinimas jau atgyvena 😀 Jeigu paskambins, tai atpažinsi iš visų aha aha, aido, šlamančių popierių, tarškančios klaviatūros 😀 Jeigu „formuoja nuomonę“, jog negali skambinti, nes yra leliukas, nėra telefono ryšio, nes kažkur uoloj įlindę, bet internetas kažkaip yra, viskas aišku, rašo „formuotojas“

 18. Niunsai2 pakomentavo:

  Įdomu, kodėl „kovotojai“ jr „formuotojai“ išlaminuoti ir išvaškuoti čeburėkiniai influenceriai iš VU SA ir panašių nesąmoningų organizacijų reikalauja ištrinti komentarus, jeigu jam taip mėgsta viešumą? Ir kaip pakraupsta, kai pamato, nog yra perprasti kaip kokie primatai PAPRASTUKAI ir perkąsti kaip kokie bulvės galvos 😀

 19. Kvailių naujadaras pakomentavo:

  AKADEMIŠKAS sąžiningumas, šiaip jau buvo AKADEMINIS, o ne akademiškas 😀

 20. Skelbimų portalai pakomentavo:

  Juokinga, kai šitie kreipėsi į skelbimų portalus, kad nepraleistų konsultantų skelbimų. Va, čia tai sujuokino 😀 Kodėl turėtų nepraleisti? Konsultacijos yra legali veikla. Už skelbijus reikia mokėti nemažai, ypač norint, kad pirmose pozicijose tavo skelbimas būtų. Kodėl portalų valdytojai turėtų atsisakyti legalaus pelno publikuodami legalių paslaugų skelbimus? Čia ne komunizmas, mažvaikiai, jūs. Ir dar labai juokinga, kai skambino konsultantams su naiviu „pagudravimu“ norint sužinoti, ar konsultantas nėra tam tikro skelbimų portalo savininkas 😀 Čia buvo naivumo viršūnė 😀

 21. Dabar rimtai, be bajerių pakomentavo:

  Konsultantai, kai googlinate savo kontaktus įvIriose telefonų numerių paieškos platformose, o jums rodo, jog reikia pažymėti, kad ne robotas, nors anksčiau to niekada nebuvo, žinokite, kad jau prilindo mano minėtieji „DUOMENŲ ANALITIKAI“. Šituos dalykus išsiaiškinau. Suskiai iš FORMUOTOJŲ, atsikniskite, nes vis tiek pralaimėsite, nes esate visiškai perprasti, išmaudyti ir pervystyti, vaikučiai.

 22. Studentas pakomentavo:

  Pagaliau prabilta apie mūsų atstovybes. Iš tiesų zhmonės, esantys ten, elgiasi nelabai adekvačiai, mes, studentai, eame bauginami, mums grasinama išmetimu, iš mūsų reikalaujama elgtis itin politkorektiškai dėl lyties klausimų, kas mums tikrai ne visiems yra priimtina. Apie konsultantus taip pat kalba, neleidzia samdytis repetitorių, bet čia net ne esmė. iki kokio lygio nuvertinti mūsų dėstytojai, dirbantys universitete, turintys mokslinius laipsnius, turintys autoritetą. Kodėl mes juos turėtume vertinti? Kodėl mūsų universiteto organuose besireiškiantys balamūtai turi liepti dėstytojui rašyti pazymi, sunkiai suvokiama, apima didziulė gėda. Arba socialinė demencija, čia išvis totalus košmaras. Kodėl turi būti suteikiamos visos lengvatos iš kaimo kilusiems studentams, netgi nepriklausomai nuo jų akademinių pasiekimų, čia sveiku protu nesuvokiama. Gerai komentaruose buvo parašyta, kad atstovybėse ,,siaučia,, naujieji revoliucionieriai su komunistine pakraipa.

 23. Cha cha cha pakomentavo:

  Skambinėja toliau pasamdyti kvailiai mokslo darbų konsultantams ir stengiasi išgauti žodžius: „Taip, rašau, ne konsultuoju, o rašau“. Paskui turėdami garso įrašus tikisi pas notarą oficialiai „konstatuoti faktą“. Jūsų visos metodikos yra žinomos, išsivėpėliai jūs. Konsultantai ir konsultuoja, jeigu ką, ir visi supranta viską, durniukai jūs 😀

 24. Cha pakomentavo:

  Trumpam išvykus į ne ES šalis, itin intensyviai skambinėjo parazitai. Bet čia tik čeburėkiniams telefono sąskaitos yra brangios, ane, atstovybių organų nariai?

 25. ? pakomentavo:

  Kuris čia puslapiūkštis konsultantų skelbimus užblokavo? Reikėtų žinoti, nes maža ką kada gyvenime sutiksi savinijkus, žinosim, kam nugarą atsukt, prekių nepirk, paslaugom nesinaudot. Na, o konsultantų paslaugos buvo visada ir jos išliks, ar buvo krizės, ar pqndemijos, ar karai. Žmonės visada investuoja į save, į savo išsilavinimą.

 26. "Auklėjimai" dėl kainų pakomentavo:

  Man jau nebedrįsta skaityti auklėjamųjų paskaitų dėl kainų, nes ne vieną „formuotoją“ esu išvilkusi į dienos šviesą. Beje, konsultacijų kainos pastaruoju metu ženkliai išaugo. Ne tik dėl infliacijos, bet ir dėl to, kad rinkoje išliko tik profesionalai. Atsitiktinai patekusius į šią sferą konsultantus suėdė „formuotojai“ kaip kokie miško sanitarai, kurie dvėselieną ėda. Ačiū jiems už tai.

 27. :D :D pakomentavo:

  Neleido patalpinti naujos temos 😀 😀 Įžeidžios vyriškės iš nevilties kreipėsi į alio.lt, tai tie pasidavė jų konvulsijoms, isterijai ir ištrynė skelbimus. Čia turbūt bus įvesti raktiniai žodžiai, kurie dabar blokuos naujas temas. Įžeidžios vyriškės neviltyje, kad tuoj net čeburėko nebegaus, kaip uždarbio už pajuokyną, nes ir tie tuoj dvigubai pabrangs, o matant, jog yra studentų, kurie uždirba pakankamai, kad galėtų sau leisti brangias konsultantų paslaugas, įgyti papildomų žinių, kompetencijų, šitie krenta ant žemės, rauda ir kalatojasi, kaip saldainio negavę trijų metų vaikai

 28. Socialinė demencija pakomentavo:

  Šitie juokdariai iš Vusa nuolqt balbatuoja ir orą virpina apie kažkokią socialinę demenciją (jie sako dimensija). Tuo siekia, kad iš kaimų studentams būtų mokama papildoma stipendija ir mkas juokingiausia NEPRIKLAUSOMAI NUO AKADEMINIŲ PASIEKIJŲ. Žodžiu, būk kilęs iš kaimo, nieko nesimokyk, bet būsi remiamas. Tai ko nepasinaudojus kam nors tokiu labdarynu? Akademinių pasiekimų rodyti nereikia, gali durnių volioti. Ot protelis čeburėkijių lygiavos šalininkų 😀

 29. Dėl alioškės pakomentavo:

  Dėl alio – mano neištrynė, bet jeigu jau kažkieno trina, vadinasi, reikia boikuotuoti, niekkada neišsipirkinėti mokamų skelbimų, nesvarbu, mašiną parduodant, apartamentus išnuomojant ar paslaugas teikiant. Yra kitų skelbimo portalų. Visiems reikia skleisti žinią dėl alio.

 30. Dėl skelbimų portalų pakomentavo:

  Yra toks begalybe.lt tyčia prie konsultantų skelbimų priindeksuoja prostitučių skelbimus. Oi, koks „gikus“ humoras, oi kaip parodo visų tų „kovotojų“ mentalitetą, uhahahaaaa

 31. Nauja taktika pakomentavo:

  Čeburėkiniai pradėjo naują taktiką. Sukuria feikinius konsultantų skelbimus, o po to gąsdina studentus, kad juos kažkur priduos ir pan., nors iš tikro nėra už ką, nes jie nieko nusikalstamo nepadaro. Jau du iš eilės studentai tą patį papasakojo. Vienas sakė, kad buvo išvadintas debilu, kad perduos katedrai, kad nebandytų kreiptis į konsultantus daugiau ir pan. Jau rašomi ir skundai ant tų studentų viešai, todėl studentai būtinai turi atkreipti dėmesį į konsultanto teikiamų paslaugų paskelbimą. Jeigu sukurtas naujas skelbimas, didelė tikimybė, jog bus šitie feikiniai čeburėkiniai. Pamatė, kad nepaeis su konsultantais, tai dabar eina per kitą pusę

 32. Kontrataka pakomentavo:

  Vienai iš tų studenčių yra teikiamos konsultacijų paslaugos, rytoj bus detaliai išsiaiškinta į kur ji čia buvo kreipusis ir kurie apsimetėliai ją apšmeižė. Kitas studentas pasakojo, jog jį nei iš šio, nei iš to užsipuolė, išvadino debilu kažkokia Laura iš prof darbai. Pats studentas jokių konfliktų neinicijavo, iš jo pusės viskas buvo tvarkingai, bet paskambinusi Laura pradėjo ant jo rėkti, kad tu debile, ar žinai, ką padarei, viskas bus perduota katedrai. Ta debilė jam aiškino, jog jis užsisakė nelegalias paslaugas. Tikrai debilė jeigu dar nežino, kad konsultacijos yra legalios paslaugos

 33. Laura pakomentavo:

  Laura Bimb, jeigu yra kovotojų už akademinį sąžiningumą statytinė, turės atsakyti už paimtus iš studentų pinigus ir neįvykdytas konsultacijas. Bent jau pas mane yra net 4!!! studentai, kurie kreipėsi ir prašė gelbėti. Iš pradžių pamqniau, kad ji tiesiog Niekada nebuvo to, kad kas nors iš tikrų konsultantų ką nors apgautų. Dabar viskas paaiškėjo. Ir kas išsidavė, ogi patys VUSA ir planašūs į juos.

 34. Nu pakomentavo:

  Tai va ką ir sakiau, VUSA labai panašu, kad veikia išvien su nusikalstama grupuote iš Aukštaitijos.

 35. . pakomentavo:

  Aukštaitiškė maždaug prieš metus buvo prigauta šniukštinėjanti, ar dar teikiamos konsultacijų paslaugos ir kokios čia tos konsultacijų kainos. Aukštaitiškė ir Co, matyt, yra kažkokiam šitų bendram tinkle. Tik bent man nežinia dar, ar teikia konsultacijų paslaugas, ar susivienijo prieš konsultantus ir susijungė su čeburėkiniais ofisais

 36. Bankrotas pakomentavo:

  😀 😀 😀 😀 Kauno „nuomonės formuotoja“, maitinanti savo atstovus čeburėkais, uždarė savo čeburėkinę 😀 😀 Eilinį kartą pasitvirtino, jog tos „įvaizdžio formuotojos, baisiai komunikaciją išmanančios specės“ realioje praktikoje nesugeba NIEKO, apart rašyti ilgiausius tekstus FB, kuriuos palaikina ne daugiau kaip 20 žmonių, nes net jų atstovai tingi skaityti tas nerišlias nesąmones, net ir nesuvokia, ką ten bando parašyti. Kaip užsilenkė užkampinė čeburėkinė, taip lenkiasi ir konsultantų ir studentų „nuomonės formavimo“ kampanija. Va kodėl atstovai tokie pasiutę paskutiniu metu, nes neėdę prašvunkusių čeburėkų. O šita „formuotoja“ dabar Kauno kolegijoj studentams dėsto verslo fakultete 😀 😀 Tai ji komunikacijos, tai verslo, žodžiu, visų galų meistrelė, baisiai mandra „specialistė“ 😀 😀

 37. Kibir vibir pakomentavo:

  Dar šita baisiai mandra „verslo specialistė, komunikacijos ugdytoja, formuotoja“ bandė ir būti kažkokių TV laidų apie moteris, kurios viską daro pačios, bet laida, kaip niekinė, nesukurianti TV jokio reitingo ir naudos greitai buvo išpirdolinta iš TV, tuomet kitam kanale vėl formavo nuomonę, kaip pagyvenusios moterys sugeba viską pasidaryti pačios ir tada vėl laida, kaip bevertis mėšlas buvo išpirdolinta. „Verslininkė, komunikacijos ugdytoja“ savo naujesniame FB įraše ragina dalintis pas save kažkokiu įrašu apie moterų eisieną, pasidalino įrašu lygiai 0, 53 laikai ir vienintelis pačios komentaras, nes net atstovai tingėjo ką nors rašyti 😀 😀 😀 Kokie apgailėtini tie „specialistai“, facebooko burbuliniai

 38. ??? pakomentavo:

  Kaip jų pavardės? Parašius pilną pavardę ištrina, bet gal suspėsiu pamatyti

 39. Bankrutavusi čeburėkinė pakomentavo:

  Karolina Barišauskienė. Šita praeitą pavasarį baisiai reiškėsi su studentų atstovybėmis, organizavo „konferencijas“ apie etiką, sąžiningumą, „ugdė“ komunikacijos gebėjimus

 40. Ane? pakomentavo:

  O Sakalauskaitę ar žinote?

 41. To ane pakomentavo:

  Kas ji tokia?

 42. Gab pakomentavo:

  Mums šitie atstovai buvo liepę meluoti apie konsultantus, sakyti blogus dalykus. Tai šmeižtas, todėl nusikaltimo mes nedarėme.

 43. Studentams pakomentavo:

  Studentai, kai kreipiates i konsultanta, pasiskambinkite, susitikite. Tikras konsultantas niekada neatsisakys bendrauti gyvai, nes jam rupi tik atlikti darbus ir pasiimti uzdarbi. Tuo tarpu apsimeteliai is studentu atstovybiu nori jusu duomenu, rastisku irodymu. Taip pat atkreipkite demesi, nuo kada konsultantas teikia paslaugas. Jeigu rasite senesniu nei dveji metai skelbimu, tai pozymis, kad tai tikrai konsultantas. Niekada neskubekite dalinti savo vardu ir pavardziu.

 44. Dėl Janulevičiaus pakomentavo:

  Dėl Janulevičiaus šiandien ir vakar ramu, melagingų skambučių ir juokingų pasiteiravimų nėra. Pažiūrėsim, kaip bus rytoj, nes pirmadieniais dažniausiai siautėdavo. Bent vienas feikinis skambutis iš jo mokinių, ir tada sugrius kai kurios jo iliuzijos taip, kad atsimins visą gyvenimą. Dar gailėjausi jo, viskas, užteks.

 45. Cha pakomentavo:

  Popadinis vargšas Janul augina ne savo vaikus, kitaip tariant, yra nemokama auklė.

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti