VUSA ir panašių

Influenceriai, dirbantys barteriu už čeburėką, rašinėdami bendras užklausas į paslaugostaškasLT su šimteriopai mažesniu nei realus biudžetu, ne tik „formuoja“ konsultantų nuomonę, neva tai apie jų paslaugų pigumą, bet ir renka informaciją. Viena tokia man skambino ir tiesiai šviesiai pasakė, kad atsiųs visiems bendrą užklausą ir reikia raštu atsakyti. Pasiunčiau ten, kur nuėjo karinis rusų laivas. Balsas ganėtinai pažįstamas, jis skambina dažnai. Toks storas riebios žąsies prikimštu gūžiu balsas.

skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Herkus pakomentavo:

  Dar vienas tradicinio balso savininkas yra apsimetantis Herkumi, Laurynu, Haroldu, kuris kiekvieną kartą pskambinęs pabrėžtinai pokalbį pradės nuo klausimo, ar dar teikiate konsultacijų paslaugas… Paklausus, kodėl turėtų būti neteikiamos, pradeda „formuoti nuomonę“ apie kažkokią „lygiavą, teisybę“, tai šitam tiesiog trenkti ragelį ir negaišti laiko.
  Užkimėlė dingo iš eterio, bet tokia pridusinto balselio mergelė vis skambina kitomis temomis, pasiklydusi tarp lapų, nesusigaudo jau pati ties kokia tema reikia formuoti „nuomonę“ 😀

 2. Jolka pakomentavo:

  Kartais paprastu infantiliu pionierišku balsu, o kartais nevykusiai pamėgdžiodamas ruską akcentą, skambinėja toks Karolis Švčn. Šnabždančiu pridvėsusiu balseliu kalba ilganosė derektorė, šaižiu balseliu vaidinanti nustebusią klykia krapštukė. Toks pat interviu kaip ir su krapštuke, yra ir su ilganose derektore, įsiklausykite į balsą.

 3. Nismauka pakomentavo:

  Neseniai mačiau nismauką. Iš spuoguoto broilerio virto solidžiu kaplūnu, bet vis tiek spuoguotas.

 4. Juokingos užklausos pakomentavo:

  Kovotojai „už akademinį sąžiningumą“, lygiavos šalininkai iš V U S A siuntinėja juokingas užklausas: jus kažkas rekomendavo, reikia kažkokios paslaugos apie kažką, duokite savo tikslius duomenis 😀

Patalpinti

Patvirtinimo kodas išsiųstas Jūsų nurodytu paštu

Patvirtinti