mokslincius2021@gmail.com apgavo, negavau darbo

mokslincius2021@gmail.com apgavo negavau darbo

+11
-25
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. Povilas pakomentavo:

  daug neigiomu komentaru apie juos

 2. Cha pakomentavo:

  toliau siautėja studentų sąjungos bei studentų atstovybių dur-niukai. Ta jūsų kova “už akademinį sąžiningumą” tapo pajuokos objektu kaip ir jūs patys. Manote, kad studentus tokiu būdu atgrasysite nuo kreipimosi į konsultantus?

 3. Influenceris Zigmas pakomentavo:

  Nuomonės formuotojai ypač siaučia penktadieniais. Kalbėjimo negalią turintis nuomonės formuotojas Zigmas penktadienio rytą rašo: “ar laukti Jūsų pasiūlymo”? Nors Zigmui buvo paaiškinta, jog dėl informacijos reikia skambinti. Bet Zigmas yra už čebureką (barteriniu principu) dirbantis nuomonės formuotojas, kuris bando auklėti konsultantą, jog yra privaloma bendrauti paštu, nes niekas čia nebeskambina. Dar viena šitų juokdarių “formuotojų” nauja taktika – užbombarduoti konsultantą skambučiais. Bet labai lengva atskirti, kada jie skambina, nes eilinį kartą jų taktika iššifruota ir išjuokta. Jeigu neatsiliepi iš pirmo karto, šiek tiek palauki, tuomet šitie “formuotojai” periodiškai pradeda skambinėti kas 10-20 minučių. Realūs studentai taip nedaro, palaukia kol perskambinsi arba paskambina dar kartą maždaug po poros valandų. Kad dauguma “nuomonės formuotojų” yra bedarbiai, barterių, išmaldos prašantys elgetos, kaip ir buvo aišku, bet nesitikėjau, kad jų tos kampanijos tokios primityvios

 4. Influenceriui Zigmui pakomentavo:

  Zigmai, ir visi kiti jau spėję apsijuokti “nuomonės formuotojai”, dar reikėtų atkreipti dėmesį, jog profesionalūs, savo darbą gerbiantys konsultantai pasiūlymų neteikia. Čia ne čeburekinė ar šampūnų parduotuvė, kad jums kažką už barterį siūlys. Konsultantai jums pasako savo darbo sąlygas, o ne pasiūlymus teikia. Po jų jūs turit teisę pasirinkti, ar sąlygos jus tenkina, ar netenkina

 5. Karolina pakomentavo:

  na, parašei. dabar ar ramiau? atsipalaiduok :)))

 6. Algis pakomentavo:

  Sukčiai jie teisingas skundas pritariu. Man irgi blogą darbą paršė, nerekomenduočiau

 7. Taigi pakomentavo:

  Šiandien “nuomonės formuotojai” iš studentų atstovybių išsiuntinėjo visiems konsultantams užklausas su itin mažu biudžetu. Vargšai dar tiki, kad “suformuos” nuostatą, jog “neapsimoka” dirbti. Pasamdė vargšiukus padaryti tam tikrą skaičių užklausų, prirašinėti tam tikrą skaičių skundų, daro iš savęs pajuoką ir mano, kad jų asmenybės nežinomos. Žinomos, vargšiukai, viską žinom, kvaili skundų rašinėtojai.

 8. Algiui pakomentavo:

  Todėl, kad šis skelbimas galimai yra sukurtas tų nerlaimėlių “influencerių” ir kovotojų “už akademinį sąžiningumą”, kurie gaudo studentus bei formuoja tiek konsultantų, tiek studentų nuomonę, kad neva tai kreiptis į konsultantus yra blogai. Tikri konsultantai studentų neapgaudinėja, jie savo darbą gerbia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.