Trodo.LT

Sukčių kompanija, atsiunčia ne tas detales ir jų nepakeičia, sąskaitų neišrašo, argumentuodami, kad jiems daug darbo.NEREKOMENDUOJAME

+14
-8
  
Processing your request, Please wait....
skundziu.lt skundziu.lt skundziu.lt
Atsiliepimai
 1. GG pakomentavo:

  Ta pati situacija!
  teigia – kad dirba nuolatiniu budu, ir labai daug darbo jiems.
  dabar nezinau laukti dalies ar pinigu, nes nei to nei to nenusimato

 2. Pirkėjas pakomentavo:

  Nerašykite nesąmonių. Kainos pigesnės nei kitur. Teko pirkti 3 kartus su sąskaitą faktūrą. Likau labai patenkintas. Už gražintos prekės pinigus gražino per keletą dienų.

 3. Ramzis pakomentavo:

  Pirkau autodetales pirmą kartą šioje firmoje. Kainos tikrai patrauklesnės nei kitose svetainėse. Buvau labai patenkintas, kad mano užsakytos detalės pasiekė laiku ir visos vienu kartu. Manau, kad dirba gera komanda. Sėkmės jiems. Ačiū už gerą darbą.

 4. Nesvarbu pakomentavo:

  Vienos dalies ,Lietuvoje reikia laukti 2savaitrs,nesamonė

 5. Jonas pakomentavo:

  Negavau nei daliu, nei pinigu.

 6. Kastytis pakomentavo:

  Nuskaičiavo pinigus, tačiau patvirtinimo apie pateiktą užsakymą nepateikė. Tvirtina, jog joks užsakymas nėra pateiktas, kad problemos banko pusėje. Susisiekus su banku, jie patvirtino, jog pavedimas atliktas. Sukčiai, teigia, kad jie nieko nežino, o pinigai jau pervesti į jų sąskaitą.

 7. Mindaugas pakomentavo:

  Užsakiau dalis praeitą sawaite buvo parašyta kad bus pirmadienį bet niekaip nesulaukiu ir nebežinau ką bedaryti ar dar laukti ar ieškot iskitur sakytis

 8. Nukentėjusysis pakomentavo:

  Gerbemieji,netikėkite Trado.lt sukčių kompanija. Jei jums brangūs Jūsų eurai neužsakinėkite JOKIŲ detalių, pinigų praradimas 100proc. komunikacija 0. Neturi jie detalių,jie falš imonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.